LOGO 20

Švermova 61,
709 00 Ostrava – Mariánské hory

fve@unirekon.cz

+420 733 713 474

Sociální sítě

FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA S DOTACÍ AŽ 220 000 Kč

Mějte ji od nás nainstalovanou už za měsíc s vyřízením dotace i veškeré administrativy. 

Výhodná cena

5 DŮVODŮ, PROČ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NIŽŠÍ CENU

1. Jsme rodinná firma. Nejde nám o krátkodobý zisk, ale o dlouhodobou prosperitu založenou na vaší spokojenosti.
2. Zákazníkům nabízíme fotovoltaiku bez zbytečných poplatků a obchodních přirážek. Za stejnou cenu od nás dostanete elektrárnu ve vyšší technické kvalitě.
3. Fungujeme systémem JUST IN TIME, tzn. nemáme drahé skladové zásoby ani zastaralé modely.
4. Na střechách jsme jako doma. Nemusíme si nikoho najímat na instalaci.
5. Nejezdíme v drahých autech a nemáme nabobtnalou administrativu.

1.
Jsme rodinná firma. Nejde nám o krátkodobý zisk, ale o dlouhodobou prosperitu založenou na vaší spokojenosti.

2.
Zákazníkům nabízíme fotovoltaiku bez zbytečných poplatků a obchodních přirážek. Za stejnou cenu od nás dostanete elektrárnu ve vyšší technické kvalitě.

3.
Fungujeme systémem JUST IN TIME, tzn. nemáme drahé skladové zásoby ani zastaralé modely.

4.
Na střechách jsme jako doma. Nemusíme si nikoho najímat na instalaci.

5.
Nejezdíme v drahých autech a nemáme nabobtnalou administrativu.

Fotovoltaická elektrárna

Kvalitní práce a férová služba

Zajistíme vám celý proces

– financování, 
– instalace, 
– připojení k distribuční síti
– dotace
– nastavení elektrického tarifu a
   výkupů 

 

Jak elektrárna
funguje?

Podívejte se na jednoduché znázornění toku elektřiny v níže uvedených hodinách:

Fungování ve 4 hodiny

V době spánku rodinný dům odebírá minimum elektrické energie pouze na běžné spotřebiče, které jsou zapojeny (lednička apod.). V tuto chvíli není možné vyrobenou elektrickou energii odebírat z fotovoltaických panelů, jelikož jim není dodáváno slunečního záření. Potřebná energie je odebírána ze zbytků energie z baterie, která se nabila minulý den.

Fungování v 8 hodin

Ráno je typické pro přípravu členů rodinného domu na odchod do školy nebo práce a tím se odběr elektrické energie zvyšuje. Touto dobou se již částečně odebírá energie z fotovoltaických panelů, ale přeci jen kvůli slabšímu slunečnímu svitu a pravděpodobně i již vybité baterii (záleží na její kapacitě a spotřebě domu), je využívána i energie z distribuční sítě.

Fungování v 10 hodin

V tuto dobu je rodinný dům zpravidla neobýván, proto je opět spotřeba elektrické energie nízká. Panely však generují takový výkon, který pokrývá spotřebu domu a zároveň nabíjí baterie.

Fungování ve 13 hodin

V poledne jsou fotovoltaické panely zpravidla nejefektivnější a poskytují největší produkci z celého dne. Spotřeba energie domu je stále nízká. Proto se nabíjí baterie maximálním nabíjecím výkonem. Zbytek domem nebo baterií nespotřebované energie tzv. přeteče do distribuční sítě. 

Fungování v 16 hodin

Baterie je plně nabitá, panely stále dostatečně poskytují takový výkon, aby zvládly pokrýt spotřebu rodinného domu, která je již vyšší za předpokladu, že se obyvatelé vrací domů a využívají více spotřebičů. Vyrobená elektřina, která není domem spotřebována a je posílaná do distribuční sítě jako přetok.

Fungování v 18 hodin

Dům je ve fázi velkého odběru (členové domácnosti jsou doma, a používají spotřebiče). Fotovoltaické panely jsou stále schopny vyrábět elektřinu, ale většinou již ne v plném výkonu. Dopomáhá tedy plně nabitá baterie. Odběr z distribuční sítě zatím není nutný.

Fungování ve 20 hodin

V tuto večerní hodinu již fotovoltaické panely produkují energii v zanedbatelné míře, rodinný dům odebírá veškerou elektrickou energii z baterie a z té čerpá i v noci, dokud se nevybije. Poté je energie do domu dodávána z distribuční sítě.

ukázky instalací

Instalujeme do
1 měsíce..

...a vše vyřídíme za vás. Od připojení k síti, dotaci i financování.

Prohlídka objektu a posouzení instalace

1   TÝDEN

Draft smlouvy, plné moci  a finální cenová nabídka

3   DNY

Podpis smlouvy a plné moci, plán přípravy na instalaci elektrárny

3 DNY

Podání žádosti o připojení k distribuční síti

DO   1  MĚSÍCE

Instalace elektrárny, revize a podání žádosti o její připojení distributorovi el. sítě (ČEZ nebo EG.D)

DO   1   MĚSÍCE

Zprovoznění FVE a podání žádosti NZÚ

Fotovoltaická elektrárna

Otázky a odpovědi

o nás

Od založení naší firmy se u nás vše točí kolem střech. Staráme se o to, aby lidé měli kvalitní střechy a byli v suchu. V našich novostavbách i v námi rekonstruovaných domech. Střechy máme rádi i proto, že jsou místem, které vám může ušetřit spoustu peněz za elektřinu. Naše fotovoltaické elektrárny jsou pro stále více rodinných i firem tím nejlepším ekonomickým i ekologickým řešením.

V naší firmě si na nic nehrajeme. Přestože neustále rosteme, stále si držíme přístup menší rodinné firmy. Platí u nás tradiční podání ruky a rozumné a férové jednání. Snažíme se všem našim zákazníkům dobře poradit a nabídnout jim přesně takové řešení, které odpovídá jejich potřebám. Všem dopředu vysvětlujeme klady i zápory nabízených řešení.

Jsme ryze česká rodinná firma. Rodinný byznys pro nás není jen o majetku a zisku. Jde nám především o dlouhodobou prosperitu založenou na vaší spokojenosti, o vytváření slušných podmínek pro naše zaměstnance a o podporu pro naše okolí. Máme vstřícnou personální politiku. Zaměstnáváme i lidi nad 50 let a ženy s malými dětmi.

Ručíme za perfektní kvalitu odvedené práce, a proto máme nadstandardní záruční doby. Střecha nesnáší kompromisy. Proto pečlivě dbáme i na ty nejmenší detaily a tento návyk jsme si přenesli i do všech dalších činností. Používáme pouze kvalitní a v praxi ověřené materiály. Vždy se můžete spolehnout na naši kvalifikaci, zodpovědnost a slušnost.

Zakladatelem naší firmy je táta Ivo (1964). Ve firmě vede stavařskou divizi, která se specializuje na střechy, stavby a rekonstrukce. Ivo je absolventem střední školy elektrotechnické. Po sametové revoluci vystudoval VŠB Technickou univerzitu. Od roku 1994 působí v oboru rekonstrukce střech, kde platí na severní Moravě za jednoho z největších specialistů na rekonstrukce střech. Téměř každá druhá plochá střecha na bytových domech v Ostravě prošla jeho rukama.

Ivo v mládí oblékal dres hokejového klubu Vítkovice. Dnes je vášnivým hráčem na baskytaru. Hraje v amatérské kapele Mosaz. Má syna Martina a dvě holky. Karolinu a Valerii. Jeho žena Tamara se věnuje fyzioterapii.

Syn Martin (1989) u nás vede divizi Unirekon Systems, která se zabývá dodávkou fotovoltaických elektráren. Martin vystudoval VŠB Technickou univerzitu a v roce 2014 nastoupil do firmy na pozici technika. Poté z rodinné firmy na pár let odešel a vedl několik startapových projektů oboru HR. V roce 2022 se do Unirekon vrátil a rozjel zde divizi fotovoltaiky.

Martin stejně jako jeho otec hrával v mládí hokej, dnes je velkým příznivcem formule jedna a tenisu. Žije s přítelkyní Veronikou, která šéfuje divizi pro správu bytový domů. Společně vychovávají 8letého Alexandra, se kterým Martin rád staví stavebnice lego a ve volném čase vyráží do hor nebo si láme hlavu nad šachovými partiemi. 

Ivo a Martin Zeman
Asset 20

Vše běží, jak má

 

Kontakt

Švermova 61, 709 00 Ostrava – Mariánské hory

fve@unirekon.cz

+420 733 713 474

WDL1

Úspěšně odesláno.